Maďarské lázně – Sárvár

Sárvár    22.5.  – 25.5. 2019   ….   3 noclehy  hotel Park Inn ****

Nejsou noční jízdy.

Sárvár leží v  západním Maďarsku a je na směs kultury, odpočinku a zábavy. Lázně a hotel se nacházejí v blízkosti středu města a jeho historických zajímavostí v klidné části.

Hotel Park Inn ****  má moderní vybavení, stravování (polopenze – bohaté snídaně formou bufetu, večer si pochutnáte na polévce, předkrmech, hlavních chodech a také dezertech. Vyberou si milovníci masa i vegetariáni, nechybí ani dětské menu. Nebo lze objednat All inclusiv – navíc obědy také ve formě bufetu, nechybí polévka, hlavní chody – mezinárodní pokrmy i maďarské speciality, salátový bar, ovoce a dezerty. Odpoledne je připravena malá svačinka se sušenkami, jednohubkami a slanými snacky. +  nápoje, pivo, víno dle přání po celý den.

Hotel je s lázněmi propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.

Léčivý pramen je vhodný pro choroby pohybového ústrojí, katarů dýchacích cest, gynekologických potíží a další.

Lázeňský areál má řadu krytých, částečně krytých, vnitřních propojených s venkovními a venkovních bazénů o teplotě 30 – 38 stupňů. Zážitkové bazény s divokou řekou, tryskami, protiproudem a jacuzzi, dále velký plavecký bazén s řadou atrakci, vlnobitím, skluzavkami, tobogány,… Řada restaurací, butiky,… k dispozici je také sauna, a léčebná centra.

 

Cena:  6.390 ,- Kč

Sleva:  Dítě do 6 let …..   5.000,- Kč

6 – 18 let …. 2.200,- Kč

Příplatek  za 1 lůžkový pokoj ……. 3.000,- Kč / pobyt

Příplatek za All inclusiv …… 800,- Kč / pobyt

Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, 3 x ubytování s lázeňskou taxou, 3 x polopenze resp. 3 x All inclusiv dle textu, spotřebu energií, lůžkoviny, neomezené vstupy do areálu, delegáta CK.