Itálie – Kampánie, Řím, Capri,…

Itálie – Řím, Kampánie, Capri,…        30.8. – 8.9. 2019

pobytový zájezd s poznáním

           apartmány, polopenze             základní informace

    

Zájezd s koupáním a hvězdicovými výjezdy z jednoho místa.

 

Nezapomenutelné Capri, sopka  Vesuv, spálené město Pompeje (Unesco), italské přístavní město Neapol – hlavní město Kampánie se známou čtvrtí Santa Lucia. Známé řecké  vykopávky Paestum (nejzachovalejší řecké chrámy Héry, Apollóna a Athény – Unesco), výlet do blízkého Agopoli (ranní trhy – od zeleniny, sýrů po plody moře + podvečerní výlet).  Cestou tam a zpět  Řím a Vatikán 4 volné dny u moře.

 

Ubytování: (http://www.cerullospaestum.it/)  v oblíbeném prázdninovém středisku Villaggio Cerullos, ležícím v jedné z nejkrásnějších zátok u městečka Paestum.

 

Pláž:   soukromá, čistá a udržovaná, písečná a je vzdálena 50 metrů od residence. Je s plážovým servisem v ceně (slunečník, lehátka). Pozvolný vstup  – vhodné i pro děti. V plážovém baru velmi příjemné ceny.

Prostorné apartmány jsou kompletně vybavené (dva neprůchozí 2 lůžkové pokoje s možností plnohodnotné přistýlky, sociální zařízení se sprchou, WC a fénem, vybavená kuchyňka s velkou lednicí a mrazákem, sporákem, TV, bezplatná WiFi, balkónem resp. s terasou).

 

Orientační scénář:

1.den:  odjezd dopoledne přes Rakousko do Itálie, noční jízda. Nástupní místa Krnov, Bruntál, Opava, Ostrava, Olomouc, Brno a po trase..

2.den:  Prohlídka Říma – křesťanské, antické i světské památky, nejmenší evropský stát – Vatikán. Odjezd na nocleh v Paestum (7x)  ve dvoulůžkových pokojích v kompletně vybavených  apartmánech u moře (sprcha, WC, kompletně vybavená kuchyňka,…). Apartmán má vždy 2 neprůchozí pokoje. K dispozici je 1 slunečník a 4 lehátka na apartmán v ceně.  Večeře, nocleh.

3.den:  snídaně, volný den, koupání, večeře, nocleh

4.den:. snídaně, výjezd na se sopku Vesuv, prohlídka  Pompejí, večeře, nocleh.

5.den: snídaně,  volný den, koupání, k večeru výlet do blízkého Agropoli, večeře, nocleh.

6.den: snídaně, romantický ostrov Capri – oblíbené místo římských císařů a dnes turistů z celého světa, krátce Neapol, večeře, nocleh.

7.den: snídaně, jinak volný den, v pozdním odpoledni prohlídka známých řeckých chrámů v Paestum,  večeře, nocleh. (Paestum může být zařazeno jiný den dle průvodce).

8.den: snídaně, ranní výlet do Agropoli na trhy, jinak volný den, koupání, večeře, nocleh.

9.den: snídaně, dokončení prohlídky Říma, odjezd domů, noční jízda.

10.den:  návrat domů odpoledne..

 

Možnost za příplatek 1.600,- Kč / osobu při ubytování pouze 2 osob v apartmánu.

Možnost za příplatek 1.000,- Kč / osobu při ubytování pouze 3 osob v apartmánu.

 

Cena:   9.980,- Kč

Sleva pro děti do 18 let … 2.000,- Kč

Možnost za příplatek 1.600,- Kč / osobu při ubytování pouze 2 osob ve studiu.

Možnost za příplatek 1.000,- Kč / osobu při ubytování pouze 3 osob ve studiu.

 

Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem, 7 noclehů v  kompletně vybavených apartmánech u moře, 7 x polopenze (český kuchař), plážový servis (lehátka a slunečník), výlety dle textu (Capri, Paestum, Agropoli, Neapol, Vesuv, Pompeje, cestou tam a zpět Řím, kromě ceny lodě na Capri), pobytová taxa, průvodce CK.

 

Úhrada ceny zájezdu:  Zálohu ve výši 3.500,- Kč na osobu uhraďte do 10 dnů od obdržení těchto základních informací na náš účet: 2300417827 / 2010 nebo naší složenkou, nebo hotově v kanceláři v Opavě, Horní nám. 47, tel. 602 786 895 (otevřeno: pondělí, středa  13,30 – 15,00 hod.  a úterý, čtvrtek 13,30 – 16,00 hod.). Při platbě z účtu na účet prosím pište variabilní symbol (číslo Cestovní smlouvy). Je možné platit i na fakturu.

 

Nejpozději 14 dnů před odjezdem Vám zašleme poslední informace k zájezdu, kde uvedeme konkrétní odjezdy a další potřebné informace a kde bude opět naše složenka k uhrazení doplatku.