Brněnsko – okolí Brna

          

 

Brněnsko – okolí Brna,…       23.7. – 27.7.  2023          Základní informace

ubytování hotelového typu,  polopenze                        

Turistika bude opět s alternativami i pro méně zdatné turisty, výjezdy z jednoho místa.

 

Orientační scénář:

1.den: odjezd ráno, turistika v Drahanské vrchovině v Moravském krasu + návštěva Punkevní jeskyně, propast Macocha, Punkevní Žleb, Skalní Mlýn, poutní místo Křtiny s křížovou cestou v zámecké zahradě, jeskyně Výpustek v Křtinském údolí (zbrojní výroba za 2. svět. války). Večeře, nocleh.

2.den: snídaně, turistika: prohlídka středu Brna (Špilberk, Petrov,…), prohlídka vily Tugendhat (Unesco), Brněnská podkovaNS Hrady a údolí Říčky + jeskyně Pekárna. Večeře, nocleh.

3.den: snídaně, po stopách Napoleonských bojů r. 1805: prohlídka zámku Slavkov u Brna a Mohyla Míru,  kopec Žuráň (odtud Napoleon řídil bitvu), Bílovice nad Svitavou (Těsnohlídek – Liška Bystrouška) projdeme Liduščin památník, Památník 1. vánočního stromu, Resslův pomník a vylezeme na rozhlednu U Lidušky.  Večeře, nocleh.

4.den: snídaně,  dokončení prohlídky Brna, hrad Veveří u Brněnské přehrady, Brněnská přehrada – plavba lodí k hrázi přehrady). Večeře, nocleh.

5.den: snídaně. Babí Lom s rozhlednou nad Kuřimí, zámek Rájec – Jestřebí – prohlídka, návrat domů večer.

Ubytování: 4 x nocleh hotelového typu na jednom místě s polopenzí –  2 lůžkové (pro ucelené trojice 3 lůžkové) pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Cena:   6.590,- Kč   

Sleva pro děti do 18 let ……  1.000,– Kč 

Sleva pro ucelenou trojici …. 400,- Kč / osobu a pobyt

Příplatek za 1 lůžkový pokoj ….. 1.000,- Kč                              

Cena zahrnuje:  4 x nocleh s polopenzí, turistickou taxu, klimatizovaný autobus, průvodce CK.

Úhrada ceny zájezdu:  Zálohu ve výši 2.000,- Kč na osobu uhraďte, prosím, na náš účet: 2300417827 / 2010 nebo naší složenkou, nebo hotově v kanceláři v Opavě, Horní nám. 47, tel. 602 786 895 (otevřeno: úterý, čtvrtek 14,00 – 15,30 hod. Při platbě z účtu na účet prosím pište přidělený variabilní symbol a své jméno.  Je možné platit i na fakturu.

Nejpozději 14 dnů před odjezdem Vám zašleme poslední informace k zájezdu, kde uvedeme konkrétní odjezdy a další potřebné informace, a kde budou pokyny k uhrazení doplatku.