České středohoří, Říp

České středohoří, Říp   27.5. – 1.6. 2023              Základní informace

hotel, polopenze

Turistika pro zdatnější i méně zdatné turisty, výjezdy z jednoho místa.

 

Orientační scénář:

1.den: odjezd ráno,  pevnost a město Terezín, večeře, nocleh

2.den: snídaně,  zřícenina  Hazmburk, soliterní masiv Oblík a pro zájemce nejznámější místo paraglidingu v ČR – kopec Raná, Peruc (místo setkání Oldřicha a Boženy: Oldřichův dub, Boženina studánka),  večeře, nocleh.

3.den:  snídaně, vyhlídková sopečná hora Lovoš, historické město Litoměřice, … večeře, nocleh

4.den: snídaně, kaňonovité údolí Labe – Porta Bohemika – NS Brána Čech – plavba lodí po Labi, zámek Ploskovice, bizarní skalnatý kopec Bořeň (NS Bořeň) s nádherným výhledem, lázně Bílovice, večeře, nocleh

5.den: snídaně,  hrad Střekov,  největrnějsí a nejvyšší hora Českého středohoří – Milešovka (837 m), pomník Přemysla Oráče ve Stadicích, zámek Větruše nad Ústím nad Labem, večeře, nocleh

6.den: snídaně, bájná hora Říp.  Návrat domů večer

Ubytování:  5 x v hotelu v Ústí nad Labem ve 2 lůžkových (pro ucelenou trojici 3 lůžkových) pokojích s příslušenstvím, polopenze.

 

Cena:   7.990,- Kč   

Sleva pro děti do 18 let ……  1.000,– Kč              

Sleva pro ucelenou trojici ….. 400,- Kč / osobu / pobyt

Příplatek za 1 lůžkový pokoj …   1.000,- Kč / pobyt                            

Cena zahrnuje:  5 x nocleh s polopenzí, turistická taxa, klimatizovaný autobus, průvodce CK.

 

Úhrada ceny zájezdu:  Zálohu ve výši 2.000,- Kč na osobu uhraďte, prosím, na náš účet: 2300417827 / 2010 nebo naší složenkou, nebo hotově v kanceláři v Opavě, Horní nám. 47, tel. 602 786 895 (otevřeno: úterý, čtvrtek 14,00 – 15,30 hod. Při platbě z účtu na účet prosím pište přidělený variabilní symbol a své jméno.  Je možné platit i na fakturu.

Nejpozději 14 dnů před odjezdem Vám zašleme poslední informace k zájezdu, kde uvedeme konkrétní odjezdy a další potřebné informace, a kde budou pokyny k uhrazení doplatku.