Český a Hornofalcký les, Tachovsko a Domažlicko

Český a Hornofalcký les, Tachovsko a Domažlicko        30.5. – 5.6.  2020   

Hotel, polopenze

Hvězdicové výjezdy z jednoho místa (Tachov). Turistické trasy pro zdatnější turisty opět s alternativami pro méně zdatné s využitím autobusu. Komplexně poznáme odlehlost přírodních krás i nejznámější kulturněhistorické místa oblasti spjatá i s romány A. Jiráska a J.Š. Baara, a podíváme se i na turisticky atraktivní místa v Hornofalckém lese (Německo).

Tachovsko:  historický Tachov (zámek, nejzachovalejší středověké hradby na našem území, Windischgrätzova krytá jízdárna v nedalekých Světcích, bobří ráj a vodní svět v Lesné (NS Lesná a PR Podkovák), stará zřícenina Přimda, rozhledna Milíře, Svatá Kateřina s litinovými kříži, zámek Bor a rozhledna Březinka, vrch Havran (rozhledna), Rozvadov – Muzeum železné opony, MPZ Planá, Chodová Planá – Chodovar – restaurace Ve skále, Mariánské lázně – park Boheminium (miniatury staveb), vyhlídková místa nad lázněmi, zpívající fontána,…

Hornofalcko: historický park v městečku Bärnau, Flossenbürg s nejnavštěvovanějším hradem Hornofalckého lesa), Křížový kámen, vyhlídka na vrchu Schellenberg.

Domažlicko: přírodní park Sedmihoří, Horšovský Týn se zámkem, nejvyšší hora Českého lesa Čerchov (1042 m), Újezd – pamětní síň Jana Sladkého Koziny, MPR Domažlice.

Ubytování: 6 x   v hotelu v Tachově ve 2 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím s polopenzí (snídaně švédské stoly, večeře s polévkou).

Cena:   6.580,- Kč   

Sleva pro děti do 18 let ……  1.000,– Kč   

Příplatek za 1 lůžkový pokoj:   1.200,- Kč                              

Cena zahrnuje:  6 x nocleh s polopenzí, turistická taxa, klimatizovaný autobus, průvodce CK.

 

Úhrada ceny zájezdu:  Zálohu ve výši 2.700,- Kč na osobu uhraďte do 10 dnů od obdržení těchto základních informací na náš účet: 2300417827 / 2010 nebo naší složenkou, nebo hotově v kanceláři v Opavě, Horní nám. 47, tel. 602 786 895 (otevřeno: pondělí, středa  13,30 – 15,00 hod.  a úterý, čtvrtek 13,30 – 15,30 hod.). Při platbě z účtu na účet prosím pište přidělený variabilní symbol. Je možné platit i na fakturu.

Nejpozději 14 dnů před odjezdem Vám zašleme poslední informace k zájezdu, kde uvedeme konkrétní odjezdy a další potřebné informace, a kde budou pokyny k uhrazení doplatku.