Krušné hory a okolí (Karlovy Vary,…)

 

Krušné hory a okolí  (Karlovy Vary,…)    20.7. – 26.7.  2020   

Hotel, polopenze

 

Vracíme se opět k zájezdu do atraktivní oblasti západních Čech. Hvězdicové výjezdy z jednoho místa v centru Krušných hor. Komplexní poznání dané oblasti. Turistické trasy pro zdatné turisty opět s alternativami pro méně zdatné.

Orientační program:

1.den:  Odjezd ráno. Odjezdy Krnov, Bruntál, Opava, Ostrava a po trase směr Brno. Návštěva města chmele – Žatec, ubytování u Klínovce v oblasti Božího Daru, večeře, nocleh (zde 6x).

2.den:  snídaně, Boží Dar, nejvyšší hora Klínovec, NS Blatenský příkop, NS Rašeliniště, německý Fichtenberk, Kurort Oberwiesenthal, večeře, nocleh

3.den: snídaně, Klášterec nad Ohří – zámek a zahrada – PP Sfinga, NS Cesta z města s obcí Měděnec, prohlídka královského města Kadaň, večeře, nocleh

4.den:  snídaně, Oblast lázně Jáchymova – rozhledna Plešivec, NS Merklin, NS Peklo, horní hrad Hauenštejn, městská památková zóna Ostrov (nad Ohří), večeře, nocleh.

5.den:  snídaně, Horní BlatnáNS Vlčí jámy, hraniční obec Potůčky, Horská NS, rozhledna na Blatenském vrchu,… večeře, nocleh.

6.den:  snídaně, prohlídka Karlových Varů, hrad Loket, večeře, nocleh.

7.den:  snídaně, prohlídka starého města Chomutov. Návrat domů večer.

Ubytování:  hotel, 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím v oblasti Božího Daru.

 

Cena:   6.580,- Kč   

Sleva pro děti do 18 let ……  1.000,– Kč     

Sleva pro ucelenou trojici ….. 500,- Kč/ osobu

Příplatek za 1 lůžkový pokoj:   1.200,- Kč                              

Cena zahrnuje:  6 x nocleh s polopenzí, turistická taxa, klimatizovaný autobus, průvodce CK.

 

Úhrada ceny zájezdu:  Zálohu ve výši 2.500,- Kč na osobu uhraďte do 10 dnů od obdržení těchto základních informací na náš účet: 2300417827 / 2010 nebo naší složenkou, nebo hotově v kanceláři v Opavě, Horní nám. 47, tel. 602 786 895 (otevřeno: pondělí, středa  13,30 – 15,00 hod.  a úterý, čtvrtek 13,30 – 15,30 hod.). Při platbě z účtu na účet prosím pište přidělený variabilní symbol. Je možné platit i na fakturu.

Nejpozději 14 dnů před odjezdem Vám zašleme poslední informace k zájezdu, kde uvedeme konkrétní odjezdy a další potřebné informace, a kde budou pokyny k uhrazení doplatku.